Witaj!

Pierwszy krok za Tobą … kolej na następny…

Jesteśmy zespołem nietuzinkowych specjalistów z zamiłowaniem do sportów siłowych. Dzięki zdobytemu przeszło dziesięcioletniemu doświadczeniu w pracy z klientem indywidualnym,  jesteśmy w stanie realnie spełniać założenia treningu personalnego naszych podopiecznych.

Wiemy, że zdrowie, doskonała kondycja oraz atletyczna sylwetka to aspekty ważne dla osób w każdym wieku. Specjalizujemy się w poprawie sprawności fizycznej i sylwetki, treningu siłowym, prozdrowotnym, odchudzaniu, przygotowaniu sportowym i motorycznym oraz fizjoterapii. Dysponujemy prywatnym i klimatyzowanym studiem o powierzchni 300m2. Dbamy o prywatność naszych Klientów. Każdy Trening Personalny odbywa się pod okiem Trenera Osobistego w kameralnych i intymnych warunkach. Dbamy o to, aby czas poświęcony w naszym studiu został wykorzystany w 100%.

Zapisz się na pierwszy bezpłatny trening

Trening Personalny.

ODPOWIEDNIO DOPASOWANY DO POTRZEB KLIENTA.

Do każdego naszego podopiecznego podchodzimy indywidualnie z przyłożeniem uwagi do najmniejszych szczegółów. Dzięki temu jesteśmy w stanie podczas całego okresu współpracy osiągnąć maksymalne rezultaty przy zachowaniu określonych ram czasowych.

01. KONSULTACJA.

Podczas konsultacji / pierwszego wprowadzającego treningu staramy się dokładnie sprecyzować wymagania klienta odbywając rozmowę medyczną oraz dietetyczną wprowadzając szereg testów fizycznych oraz sprawnościowych…

02. PLANOWANIE.

Starannie wykorzystujemy zebrane informacje tworząc przykładowy plan treningowy oraz żywieniowy aby pomóc zrozumieć ramy czasowe ustalonych założeń do zrealizowania po czym przedstawiamy odpowiednio przygotowaną elastyczną ofertę cenową.

03. PIERWSZY TRENING.

Od samego początku starannie „skrojony na miarę”, zaprogramowany tak aby zapewnić podopiecznemu 100% satysfakcji z każdej spędzonej u nas minuty.

04. MONITORING EFEKTÓW.

W trakcie trwania współpracy, każdy nasz podopieczny jest na bieżąco monitorowany, posiada dostęp do swojej karty progresu oraz planu treningowego.

Efekty naszych podopiecznych

Terapia Sportowa.

DLA AKTYWNYCH…
NIE TYLKO SPORTOWO.

Prowadzisz aktywny zawodowo tryb życia? Spędzasz dużo czasu w niekomfortowych pozycjach? Większość dnia siedzisz przy biurku a może jesteś aktywny sportowo i towarzyszą Ci na codzień kontuzje?
Zapraszamy Cię do naszego gabinetu.

01. Wizyta terapeutyczna.
02. Terapia sportowa.
03. Masaż.
  • Klasyczny
  • Funkcyjny
  • Głęboki
  • Rozluźniający / relaksacyjny
04. Kinesiotaping.
05. Taping sportowy.
06. Elektrostymulacja COMPEX.
  • TENS PRZECIWBÓLOWY – łagodzenie wszystkich rodzajów bólu miejscowego
  • ZMNIEJSZENIE NAPIĘCIA MIĘŚNIOWEGO – zmniejszenie napięcia mięśni
  • ATROFIA MIĘŚNIOWA – odbudowa masy mięśniowej w przypadku dłuższego unieruchomienia
  • WZMOCNIENIE – utrwalenie efektów odbudowy mięśni
07. Hypervolt.
Umów się na wizytę

Nasza kadra.

Bartłomiej
Walciszewski

Ryszard
Polak

Sylwia
Załęska

Bartłomiej
Szymocha

Grzegorz
Chorążykiewicz

Bartosz
Jaworski

Bartek
Sioma

Filip
Warchał

Aneta
Ziaja