Zobacz w czym się specjalizujemy

Trening indywidualny

Sprawność fizyczna zdrowie

Przygotowanie motoryczne

Przygotowanie sportowe

Odchudzanie
Metamorfozy

Motywacja pozwoli Ci zacząć my zajmiemy się resztą...

Naszą misją jest dostarczanie empatycznych i elastycznych wskazówek opartych na najnowszej wiedzy, aby pomóc naszym podopiecznym być najlepszymi wersjami samych siebie.

Trening indywidualny

Współpraca z trenerem personalnym to jedna z najskuteczniejszych dróg do uzyskania z sukcesem zamierzonych efektów treningowych. Niezależnie od poziomu zaawansowania zawsze zaczynamy od początku, czyli od poprawnej diagnostyki i oceny funkcjonalnej. Dzięki takiemu podejściu masz pewność że podążasz we właściwym kierunku.

Dla kogo?

Dla wszystkich! Prowadzisz aktywny zawodowo tryb życia? Spędzasz dużo czasu w niekomfortowych pozycjach? Większość dnia siedzisz przy biurku a może jesteś aktywny sportowo i chcesz poprawić swoje wyniki? Chcesz wrócić do sprawności fizycznej? a może po prostu chcesz się lepiej czuć? To właśnie do Ciebie kierowane są nasze usługi. Każdy nasz podopieczny traktowany jest indywidualnie z przyłożeniem uwagi do najmniejszych szczegółów. Dzięki temu jesteśmy w stanie podczas całego okresu współpracy osiągnąć maksymalne rezultaty przy zachowaniu określonych ram czasowych.

Umów konsultację

Każdy rodzaj współpracy zaczynamy od kluczowego elementu jakim jest pierwsze spotkanie z Trenerem. Spotkanie odbywa się w formie konsultacyjnej i ma na celu ustalenie kierunku współpracy oraz określenie faktycznego staanu Twojej sprawności fizycznej. Podczas konsultacji możesz spodziewać się przeprowadzenia szeregu testów mających na celu zbadanie Twoich zdolności motorycznych, koordynacji, siły oraz wydolności. W trakcie spotkania postaramy się określić wstępny plan współpracy oraz zasoby czasowe potrzebne do jego realizacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu wiemy że nasza współpraca będzie przebiegała we właściwym kierunku.